, Android Tablety ViewSonic

ViewSonic ViewPad 4 – szczegóły ujawnione


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “ViewSonic ViewPad 4 – szczegóły ujawnione”

 1. Mateusz Mila pisze:

  Notebook z obracanym i dotykowym ekranem to tak zwany tablet PC. Takie nazewnictwo przyjęło się już jakiś czas temu, więc niech tak zostanie, bo wprowadza się małe zamieszanie.

 2. T pisze:

  Tu macie przykłady tabletów, jeden nowy, drugi stary.
  allegro.pl/table…82515.html
  allegro.pl/hp-co…03201.html

 3. T pisze:

  Smartphone.
  Przestańcie powtarzać, po apple, że smartphone z dużym wyświetlaczem to tablet. iPad nie jest tabletem. tablet to notebook z obracanym dotykowym ekranem.

 4. cuxhav pisze:

  4,1 cala =smartphone
  Niepisaną granicą wielkości ekranu telefonu jest 4,3 cala…
  W tekście jest malutki błąd: Android Market, Marketplace jest Microsoftu.
  Btw. Sprzęt słabszy od HTC Desire HD, miejmy nadzieję, że cena będzie znośna, a nie w cenie 2x wydajniejszych dwurdzeniowców…

 5. Mateusz Mila pisze:

  Pod względem technicznym ten sprzęt jest prawie taki jak Galaxy Tab. Ma nawet nowszy system operacyjny, więc może mieć delikatną przewagę nad Samsungiem. Być może uda nam się załatwić to urządzenie do testów, więc zobaczymy, czym ViewPad 4 faktycznie jest. Ale jedno muszę przyznać – design jest rewelacyjny.

  W takim razie, z waszych stwierdzeń wynika, że tabletem możemy nazwać urządzenie, które posiada ekran o przekątnej 7-cali? A co z Dellem Streak 5? To już tablet, czy tylko powiększony smartfon?

 6. hullahup pisze:

  smartminitab to powiedzmy, ale tablet się zaczyna od większego ekranu, więc nie jest tabletem. ale szczerze mówiąc, wygląda zarębiście, i dane techniczne też…

 7. Marcin pisze:

  Urządzenie ciekawe jednakże to bardziej smartphone jeszcze patrząc na wielkość ekranu niż prawdziwy tablet. Przekątna 4,1″ to moim zdaniem zbyt mało aby stać spore tabletem gdyż na tej podstawie każdy smartphone, który posiada taki ekran mógłby zostać tabletem a chyba nie o to chodzi gdyż tablet wg zamierzeń powinien być ogniwem pomiędzy smartphonem a laptopem bądź netbookiem.

Dodaj komentarz


reklama