, Android Pierwsze wrażenia Pozostali Tablety

Coby Kyros MID8024 – pierwsze wrażenia i galeria ManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Coby Kyros MID8024 – pierwsze wrażenia i galeria ManiaKa”

 1. ss pisze:

  Witam ja posiadam Tablecik Creativa Ziio 7 z oporowym wyswwietlaczem i smiga az milo 🙂 polecam Androida 2.2 Froyo.

 2. albin pisze:

  Mam telefon z Androidem już blisko rok, właśnie stałem się posiadaczem tabletu i muszę przyznać, że brak obsługi Flasha nie przeszkodził mi ani razu, stąd moje zaskoczenie tak krytycznym nastawieniem względem braku obsługi tej technologii przez tablet Kyros. Obsługa wideo YouTube wystarczy 99% użytkowników, gdyż gier w markecie jest dostatek. Co do braku natywnego marketu, to tu też nie widzę problemu. W sieci bardzo łatwo znajdziemy pliki .apk interesujących nas aplikacji, a developerzy i tak bardzo często preferują zakupy u siebie, bo nie płacą prowizji Google. Gameloft namawia do tego oficjalnie w swoich filmikach.

  Co do ekranu rezystyncyjnego też bym nie przesadzał. Fakt, pewne aplikacje, jak Swype, nie spisują się dobrze. Z doświadczenia jednak wiem, że można się do tego przyzwyczaić. Mam ekran opornościowy w tablecie a pojemnościowy w telefonie i nie chodzę po ulicach z osikowym kołkiem w kieszeni 🙂 wszyscy jesteśmy w stanie przywyknąć do tego, że na jednym urządzeniu wciskamy klawisze, a na innym dotykamy.

  Pozdrawiam!

 3. Mateusz Mila pisze:

  Niestety nie otrzymałem jeszcze informacji gdzie tablet możemy kupić, natomiast jeśli chodzi o cenę prezentowanego przez nas egzemplarza, to wynosi ona 781 złotych.

 4. arrow pisze:

  ekran oporowy – da się na tym popracować, to jedynie kwestia przyzwyczajenia do obsługi, nie jest źle. ja używam bez rysika, jedynie palcami, jest OK – choć znam zalety ekranów pojemnościowych.

  brak flasha? hmmm, you tube chodzi bez zarzutu, aplikacje napisane pod Androida także. strony www, także bankowe zupełnie OK.

  pamięć wbudowna tylko 4GB …ale na szczeście można dołożyć do 32GB na microSD.

  no tylko jeszcze powiedzcie gdzie to można kupić i za ile???

Dodaj komentarz


reklama