, Amazon Android Asus Google Tablety

Google Nexus 7 nie jest konkurencją dla iPada. Czy na pewno?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Google Nexus 7 nie jest konkurencją dla iPada. Czy na pewno?”

 1. Azawakh pisze:

  Nexus7 nie jest żadną konkurencja dla iPada żadnej z jego generacji. To raczej konkurencja dla tanich chińskich tabletów budżetowych. Poza Tegrą 3 i Androidem 4.1 niczym tablet Google nie zaskakuje i nie rzuca na kolana. Co najwyżej niska cena jest warta rozważenia. Zdecydowanie wolę tablety 10″ jak Galaxy Note 10.1 czy też Galaxy Tab 10.1 2 i teoretycznie mogą być one alternatywa dla iPada choć za konkurencję uznać możnaby dopiero tablety z pełnym Windows8, które dzięki komputerowemu systemowi otrzymają możliwości niemalże identyczne jak notebooki a nawet laptopy przewyższając je lekkością i mobilnością dzięki dołączyłączanej klawiaturze.

 2. hhhhhhhhh pisze:

  Tekst nawet niezły, ale czy nie za długi? Druga sprawa zadane tytułowe pytanie i sugestie – odpowiedzi traktuje jako manipulacje czytenikiem albo totalną ignorancje autora w temacie.
  Każdy tablet, bez względu na rozmiar i parametry ma wpływ na konkurencje i działania tej konkurencji – nawet taki SNote który jest bardziej smartfonem niż tabletem ma jednak wpływ na rynek tabletowy.
  Pisanie jaki ipad jest OCH ACH i nie jest w stanie nikt mu zagrozić jest nie na miejscu. Naprawde niewielki procent klientów kupuje dla siebie 2 tablety, jest chyba oczywiste, że jak ktoś kupi tego wspomnianego Nexusa7 to przez jakiś czas innego tabletu nie kupi., Jest jeszcze bardziej oczywiste jeżeli kogoś stać tylko na tego Nexusa i go kupi i spełni jego oczekiwania to już nie będzie wzdychał za innym tabletem.
  Można też inną wersje napisać – rodzic ma np ipada ale chce też dziecku/ partnerowi kupić coś taniego „do zabawy” i bardziej przenośnego – czy takie działania nie wpłyną na zapotrzebowanie ipada – oczywiście, że wpłyną.
  A jak bardzo Apple się boi konkurencji świadczy też szum wokół ipada mini (nawiasem- sądze, że nigdy nie powstanie i to jest tylko zmyłka by ludzie nie kupowali nexusa tylko czekali na premiere appla)
  Dalej Pan twierdzi, że dla ipada nie ma konkurencji i nie jest nią np Nexus7? Gdyby Google miało wystarczające moce produkcyjne to jestem pewien, że by sprzadeli w tym roku nie planowane 7 mln tylko nawet 20 mln sztuk…. w takm przypadku dalej by Pan redaktorze twierdził, że dla ipada nexus7 nie jest konkurencją.

  (ps ja czekam na ainola flame 🙂 by nie było, że tylko nexus i google jest dla mnie bożkiem.

Leave a Reply


reklama