, Android myTAB Newsy Tablety

myTAB 10 – nowość na rynku tabletów budżetowych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “myTAB 10 – nowość na rynku tabletów budżetowych”

 1. lord pisze:

  Bawiłem się nim na stanowisku teletorium, pokazali też 7 calówke ale ja poszukuje czegoś większego. Net złapał mi z komórki (samsung wave) bez problemu po wifi, wszystko chodzi bardzo płynnie i ogólnie spodobał mi się. Ekran się pewnie będzie palcował jak to na szklanych ale na pewno jest to o niebo lepsze urządzenie niż jakakolwiek inna budżetówka do 800 zł obecnie.

 2. opos pisze:

  w mediach jest informacja o cenie 10 calowego na poziomie 750 zł a w makro jest 960/790 zł.

 3. Bucz pisze:

  „A obudowa tabletu została wykonana…” – uzywanie spojnikow na poczatku zdania wymaga ostroznosci – w tym wypadku brzmi fatalnie.

 4. Azawakh pisze:

  Czy pisząc o firmie myPhone redakcje muszą pisać jako o „polskim producencie telefonów komórkowych” ? Przecież a firma niczego nie produkuje tylko co najwyżej importuje z Chin sprzęt z bardzo niskiej półki i co najwżej branduje go swoim logo i softem. Dla mnie kłamstwem i wprowadzaniem w błąd klienta jest właśnie takie nazywanie importera producentem, którym w rzeczywistości nie jest. Nazywamy rzeczy po imieniu i nazywamy uczciwie firmę myPhone (i jej podobne) IMPORTERAMI, którymi są de facto . A co do samego tabletu? To klasyczny przykład nieco lepszego lowendu bez 3G, GPSu, bluetootha za to z kilkoma portami pozwalającymi podłączyć peryferia co moim zdaniem jest dużym plusem. Jakość wykonania tego tabletu, z którym miałem okazję zapoznać się w dniu wczorajszym też niczego sobie (choć bliźniaczy ale droższy Prestigio Multipad 5197 Ultra zrobił na mnie lepsze wrażenie choćby dlatego, że jego zastosowano w nim ciekawszą kolorystkę i całości nie psuł oko kiepskiego obiektywu aparatu fotograficznego). Szczerze przyznam, że to jest niezła oferta na pierwszy tablet w życiu za bardzo rozsądną cenę (Multipad w czeladzkim Media Markcie kosztował o 250 złotych więcej). Jeżeli komuś nie przeszkadza zbyt iPadowy wygląd i kolorystyka może śmiało kupować ten tablet choć z góry trzeba powiedzieć, iż jego wydajność w bardziej wymagających grach może pozostawiać wiele do życzenia. Mimo wszystkich jego niedoskonałości tablet myTab10 w moim odczuciu to najlepszy produkt jaki kiedykolwiek firma myPhone wprowadziła na rynek.

 5. Jurek pisze:

  MyPhone to znany zawalczacz/powalczacz to sobie da radę

Dodaj komentarz


reklama