REKLAMA TP
, Android Asus Tablety

Obniżka Google Nexus 7 dociera do Polski

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Obniżka Google Nexus 7 dociera do Polski”

 1. GRZEGORZ pisze:

  HEh. Wales76 kompletnie nie rozumiem Twojego strzelania ekranu . Moja rodzina katuje od miesiąca N7 z małym synkiem na czele i……. nicnie strzela.

 2. Gościu pisze:

  Made in China 🙂

 3. wales76 pisze:

  Witam,
  Po zwrocie z MM kiano duala 10 pro rozpatrywałem też zakup n7. Ale mam mnóstwo obaw co do ruchomego wyświetlacza w domyśle czytaj po kilku dniach katowania tableta ekran zaczyna odłazic.
  W związku z licznymi postami na forum androida a propos tego wyświetlacza i mądrych głów z xda forums jak temu zapobiec wybrałem sie do euro rtv agd sprawdzić naszego n7. Powiem wam byłem w szoku n7 został ładnie w sklepie wyeksponowany w cenie promo jedyne 999zł no wiec co to testujemy. Moj zachwyt bardzo szybko opadł do zera faktycznie ekran tak paskudnie odłazi że głowa mała do tego stopnia że wydawał paskudny dzwiek strzelania o boczną ramkę. Ja wiem teraz madrzy napiszą co sie dziwisz w sklepie każdy to maca ogląda i katuje. Ale pomino że nie jestem zwolennikiem appla bo to w bardzo drogie urządzenie są one w każdym sklepie wielkopowierzchniowym i powiem wam też je kazdy maca i katuje i jakość ich wykonania no nie powiem raczej nie ulega tak szybkim zmianom jak w n7. Oczywiście ktoś napisze ale chłopie co porownujesz dwa urządzenia z różnych półek cenowych ale zważcie że 999zł to też kupa kasy i chyba zgodzicie się ze mną że po tygodniu użytkowania już serwis i potem tak w kółko? Ale nie zrażając się jednym modelem wybrałem sie znowu do MM sprawdzić n7 akurat udało się bo był nowo wystawiony bo widziałem i po przygodach ze zwrotem kiano 10 tki zauważłem że po 1 dniu w naszym n7 zaczyna wyświetlacz sie ruszac resztę pozostawia waszej ocenie

Leave a Reply


reklama