REKLAMA TP
, Apple iOS Newsy Tablety

W połowie 2013 roku iPad spadnie z tronu?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “W połowie 2013 roku iPad spadnie z tronu?”

 1. Azawakh pisze:

  No i bardzo dobrze, że iPad zostanie zdetronizowany!!! Już dawno piwinno do tego dojść!!! Przede wszystkim jest zbyt drogi dla przeciętnego Kowalskiego, to raz a dwa jego ograniczenia w funkcjonalności jak np brak wsparcia dla Flash Playera ( jak dobrze, że jest Puffin oferujący jako aplikacja zewnętrzna tą funkcjonalność), ograniczony bluetooth czy brak wbudowanych slotów na karty pamięci czy inne peryferia (np pełne gniazdo USB) też nie kazdemu muszą odpowiadać co sprawia, że klienci szukają tańszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań jakimi są tablety z Androidem, które znakomicie potrafią wywiązać się ze swoich obowiązków (choć nie wszystkie). Jednak przyszłość należy nie do androidowców ale do dachówek opartych o pełen Windows8 Pro, na którym bez ograniczeń można instalować wszystkie windowsowe aplikacje jak na normalnym komputerze. Tablety z systemem Microsoftu jeśli tylko się rozpowszechnią dokonają prawdziwej rzezi niewiniątek i tym samym iPad bardzo szybko spadnie z piedestału. Taki scenariusz może być nie do uniknięcia. No cóż król rządzi ale potem umiera i zastępuje go nowy król w tym przypadku Windows 8 Pro.

  • B.O.R.Y.S pisze:

   No dobrze może nie ma kilku rzeczy(piszę z IPada 3) ale i tak ludzie kupują Apple ze względu na desing ,a po drugie Apple chciało trafiać do klijętów z zasobniejszym portfelem przynajmniej taką ideę przyjmował świętej pamięci Steve Jobs.
   Miałeś IPada w ręku, używałeś go? Jak nie to się nie wypowiadają na temat czegoś czego w życiu nie używałeś.

  • Arrczi pisze:

   Ciekawe jak Microsoft wprowadzi płatne aplikacje i zablokuje możliwość piractwa na te tablety czy też tak chętnie będą kupowane?

 2. a500 pisze:

  Ciekawe tylko czy Apple nie mając technologii elastycznych ekranów już nie opatentował samej idei zwijanych urządzeń mobilnych.

 3. ZZZZZZZZ pisze:

  zgadzam się a za 2-3 lata ipad to będzie nisza z 20% udziałem rynkowym,
  – wielokrotnie o tym pisałem na różnych forach i apploboye traktowali mnie za oszołoma 😉
  I jak jeszcze Samsung rozpocznie masową produkcje zwijanych oledów i nie sprzeda ich Applowi…. to Apple stanie się muzeum technologicznym ze swoimi zabytkowymi eksponatami….

Leave a Reply


reklama