REKLAMA TP
, Android Asus Tablety

Asus Eee Pad Transformer TF101: specyfikacja

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Asus Eee Pad Transformer TF101: specyfikacja”

  1. Kamigami pisze:

    Nadszedł rok 2017, a tf101 nadal w użyciu i też na KissKatcie jak u poprzednika z przed 3 lat. Fenomenalna i nieśmiertelna jak widać konstrukcja. W sumie ten komentarz też piszę z Transformerka 😀

  2. burcio pisze:

    Trzeba podkreślić TF101 ma jedną wadę – oprogramowanie. Po roku użytkowania wreszcie znalazłem coś co jest warte uwagi – KatKiss ROM: http://foru…?t=2592890. Po zainstalowaniu tego oprogramowania różnica była jak między Niebem a Ziemią. Teraz mogę otwarcie stwierdzić że jest to najlepsze urządzenie typu tablet na rynku – moja opinia nie jest bezpodstawna gdyż na codzień prowadzę sklep internetowy z tabletami i często je testuję. Oryginalne oprogramowanie nie pozwalało poczuć prawdziwej „mocy” tego urządzenia. Muszę przyznać, dzięki KatKiss’owi takie rzeczy jak lagi, zacinanie się aplikacji, samoitne restartowanie się tabletu już dawno odeszły u mnie do lamusa. Wszystko to co opisuję to same superlatywy, aczkolwiek trzeba przyznać że nie każdy potencjalny użytkownik potrafi zainstalować nowy ROM w swoim urządzeniu – w tym momencie nachdzi na myśl pytanie: dlaczego ASUS nie chce wprowadzić na rynek tego oprogramowania? Trudno mi powiedzieć, na pewno jedną z przyczyn jest $$$, bo przecież inwestowanie w nowe urządzenia jest dla nich bardziej opłacalne niż udoskonalanie poprzedników. Abstrahując od soft’u wspaniale spełnia swoje zadanie klawiatura sprzętowa. Dzięki niej mam cały „kombajn” wejść, niemalże jak w laptopie, jednakże największą zaletą tej stacji dokującej jest niezwykle długa żywotność baterii. Przy codziennym używaniu przez około 2h, tablet z dock’iem bez ładowania działa przez 1,5 tygodnia. To jest fantastyczny wynik.
    Gorąco polecam zakup tego urządzenia ze stacją dokującą, mimo premiery w 2011 roku sprzęt ten działa idealnie – wg mnie na miarę potrzeb każdego użytkownika.

Leave a Reply


reklama