, Android Overmax Tablety Testy

Overmax DualDrive MAX – test dużego tabletu z nawigacją

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Overmax DualDrive MAX – test dużego tabletu z nawigacją”

 1. Tab pisze:

  Nie da się go uruchomić. Jakby był wyładowany, ale nie ładuje. Amba..juz 3 lata leży w szufladzie. W czasie oglądania telewizji nie nadążał z ladowaniem. To samo w samochodzie w czasie nawigowania. Dlatego podczas długich podróży zwyczajnie siadała bateria. Grzało sie to coś jak mój stary pavilion :-)) jeszcze hałasu brakowało do kompletu.
  Co do wagi…cóż.. Wg mnie bardzo ciężki jak na tablet. Może ze względu na kartę tv, gps, wifi..
  Aż kiedyś przestał ładować aku i po osiągnięciu 0%na baterii juz nigdy nie dało się go uruchomić.
  Straszna porażka. Płaciłam coś koło 750 czy 800 zl.

 2. Roman pisze:

  Ten tablet to porażka. W moim serwisie ostrzegali mnie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. 6 napraw w okresie gwarancji. Gwarancja się skończyła i po dwóch miesiącach znowu nawalił . Zrezygnowałem z naprawy ponieważ dodatkowo ponosiłem koszty wysyłki do serwisu. Już produktów Overmax nie będę kupował !!!

 3. Navi pisze:

  Mam pytanie odnośnie obsługi mapy w nawigacji – czy sterowanie, wybór adresu etc. Odbywa się z poziomu samej mapy (tzn. nie trzeba wychodzić za każdym razem z powrotem do głównego menu)? A po drugie – czy powiększanie i pomniejszanie jest możliwe przez zsuwanie i rozsuwanie palców, jak np. normalnie w przeglądarce?

 4. szukając_tabletu pisze:

  Proszę o informację, czy tablet ten można ładować przez wyście microUSB. Najlepiej ładowarką 1-amperową od telefonów komórkowych – to duże uniezależnienie od wożenia dwóch łądowarek.

 5. kold pisze:

  Szok, ten tablet to jedyny na świecie tablet powyżej 9 cali z tunerem dvb-t na pokładzie.
  Jak to możliwe, że producenci przegapili ten rynek?

 6. UDOD pisze:

  Jaki tablet 10″ byscie mi polecili, moje potrzeby to internet, czasem pdf i gry. Znalazlem zestawienie(http://tumb…do-1000zl/) ale nadal nie mogę się zdecydowac na stronie piszą że modecom będzie najlepszy do 1000zł(to wlasnie moj budzet), czy to najlepsza opcja czy polecicie cos innego ?

Leave a Reply


reklama