, Android Onda Tablety Testy

Test: Onda V812 – wydajny tablet z 2 GB RAM i IPS

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Test: Onda V812 – wydajny tablet z 2 GB RAM i IPS”

 1. pipen pisze:

  Gdzie.Jak można kupić Ondę? Z góry dzięki za pomoc?

 2. Arkadiusz Marcjanek pisze:

  Link do specyfikacji jest pod pierwszym akapitem pierwszego rozdziału w każdym teście, aczkolwiek zastanawiamy się nad wprowadzeniem innego rozwiązania. Pozdrawiam.

 3. zzzzzzzxzxzxz pisze:

  może jak robicie test – to na początku testu spiszcie jego specyfikacje, a nie, że trzeba po całym tekście latać i szukać, lub lecieć aż do podsumowania by się dowiedzieć co to za urządzenie…. ;-/ Ja nie czytam wszystkich tekstów jak leci, tylko te które mają parametry które mnie interesują… i jak urządzenie ma np proporcje ekranu 4×3 i brak HDMI, to nawet nie widze sensu by czytać dokładnie recenzje, bo to urządzenie nie dla mnie. Dziękuje za uwage.

  • testernauta pisze:

   z ust mi to wyjąłeś/łaś… no i co mi po solidnej obudowie? będę mógł popatrzeć na nią po czterech godzinach, gdy rozładuje mi się bateria?

 4. Mihau pisze:

  Wyniki benchmarków na mobilnym Chrome’ie się nie wyświetlają, musi być cosik z kodem wykresów – na kompie pod Firefoxem wszystko działa.

  • Arkadiusz Marcjanek pisze:

   Odnotowaliśmy problem i już nad nim pracujemy. Pozdrawiam.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Dzięki za info – coś faktycznie było nie tak z kodem. Poprawiliśmy już błąd, wiec teraz wykresy powinny się pojawić również w mobilnym Chrome. Pozdrawiam

Dodaj komentarz


reklama