, ADAX Android Tablety

Zaczynamy testy Adax 8JC1 – tabletu 8″ z dwurdzeniowym procesorem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Zaczynamy testy Adax 8JC1 – tabletu 8″ z dwurdzeniowym procesorem”

 1. Marq pisze:

  Do tego tablet powinien mieć wodotrysk, drapaczkę do jajek, ekspres do kawy i uchwyt na piwo. Inaczej to gówno nie tablet.

 2. lw15 pisze:

  popieram; tablet musi mieć: modem 3g, gps, hdmi, sensowny ekran + ew. możłiwość fokupienia klawiatury; tablet z andkiem nigdy nie zastąpi kompa a tak przynjamniej do czegoś będzie mógł być używany w przyszłości.

 3. Dobre, bo tanie pisze:

  Szanowna Redakcjo, może skoncentrujcie się na tabletach z modemem (wbudowanym) 3G. Albo wyraźnie je oddzielcie od reszty zabytkowych, przedpotopowych tabletów.. Interesują mnie tylko sprzęty z takimi modemami, cała reszta śmieci nie jest warta uwagi.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Nie wszyscy szukają tabletu z 3G – dlatego też z naszej perspektywy każdy sprzęt jest potencjalnie interesujący i każdy chcemy przybliżyć naszym CzytelniKom. A dostępne u nas wpisy możesz przecież częściowo filtrować, zawężając tematykę do tego, czego potrzebujesz.
   Przykład: http://www….blet+z+3g/
   Dodam jeszcze, że pracujemy obecnie nad nowym sposobem indeksowania wpisów, wiec niebawem (mam nadzieję) jeszcze łatwiej będziesz mógł u nas znaleźć wpisy dotyczące tyko jednej, konkretnej tematyki. Pozdrawiam

Leave a Reply


reklama