, Android GOCLEVER Tablety

GOCLEVER ORION 101 – 10.1″, 4-rdzenie i klawiatura BT za 899 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “GOCLEVER ORION 101 – 10.1″, 4-rdzenie i klawiatura BT za 899 zł”

 1. Chupacabra pisze:

  Kupiłem Tablet Orion 101 jakiś miesiąc temu wszystko działa płynnie, multimedia też. Aku trzyma ok. 5-7 H (zależy co się robi internet,gry,filmy). Nie mam z nim żadnych problemów – tablet jest fabrycznie zrootowany…

 2. Wkurwiony pisze:

  Tablet Orion 101 firmy Goclever to jedna wielka PORAŻKA !!!!!! Nic nie działa tak jak powinno. Kupiłem ten badziew kilka tygodni temu i jestem w szoku żem był taki głupi i naiwny. Oto tylko kilka wad tego ustrojstwa : Strony otwierają się kilka minut albo w ogóle…..na różnych przeglądarkach, także wewnętrzne programy mają problemy np.ustawienia czy bluetoth. Komunikat „Aplikacja nie reaguje, czekaj, zakończ” to tu niestety norma.Dwa metry od routera traci zasięg. Nie działają oryginalne programy na androida (nie wszystkie), kamery to katastrofa a jakość i siła dźwięku to dla odmiany masakra. Na ekranie widać wyraźnie plamy np. na jasnym tle. Gry…. Chodzą…..no właśnie, nie biegają. Ładowarka i tablet przy ładowaniu Gorące nie ciepłe….po prostu parzą!!! Strach ładować. Więcej….? Chyba starczy. BUBEL nad BUBLE.

 3. Walkow pisze:

  Jest już wideo-recenzja nowego tabletu Goclever. Zobaczcie, jak Orion 101 wygląda w rzeczywistości youtu.be/WwYMmbZQ76w

 4. Miki pisze:

  NIGDY WIĘCEJ urządzeń GOCLEVER! Szajs i dziadostwo!!! Kiepska jakość, awaryjność i beznadziejny serwis, który olewa klientów, to najlepsza rekomendacja tej marki! Już trzeci raz wymieniam tablet R105BK na nowy, bo za każdym razem są jakieś usterki techniczne, a to coś, co ma przypominać serwis, nie umie sobie poradzić i trzyma urządzenie w naprawie 2 miesiące. Unikajcie tej firmy jak ognia, jeśli chcecie mieć spokój i mniej zszargane nerwy. NIE POLECAM!!!

 5. zllonick pisze:

  Jestem ciekaw jak będzie się sprawować akumulator, tylko 6200 mAh.

 6. Azawakh pisze:

  GoClever zaczyna sobie coraz śmiekej poczynać od tanich chinoli brandowanych na ich markę do coraz ciekawszych konstrukcji. Jestem ciekaw testów tego urządzenia choć same 4 rdzenie jeszcze nie gwarantują porządnej wydajności.

Dodaj komentarz


reklama