REKLAMA TP
, Android Tablety Testy Vido

Test: Vido N80RK – niedrogi, ale wydajny tablet z pojemną baterią

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Test: Vido N80RK – niedrogi, ale wydajny tablet z pojemną baterią”

 1. Kencho-1 pisze:

  W sekcji „Wydajność” proszę poprawić kwestię: „Poszczególne procesy i aplikacje mogą korzystać z 2 gigabajtów pamięci RAM DDR2.”.

  Tablet ten jest wyposażony w pamięć DDR3 😉

  Specyfikacja po angielsku dostępna jest na stronie: „http://www.window88.com/chinese/pro_show.asp?pid=54&p_name=” ( odnośnik do angielskiej wersji serwisu producenta: „http://www.yuandaocn.com/”

  Właśnie kupiłem ten tablecik i za kilka dni będę się nim bawił więc jak ktoś będzie miał jakieś pytania to pomogę.

 2. Pawel7775 pisze:

  A może na taki tablet warto zwrócić uwagę Archos ChefPad, ponoć daje sporo możliwości i jest odporny http://rtva…omosc.html

 3. Arkadiusz Marcjanek pisze:

  W istocie. Do jednego z akapitów wkradł się błąd. Procesor jest oczywiście czterordzeniowy, tak jak pisałem we wstępie. Pozdrawiam.

 4. AAAAAA pisze:

  „Tablet zbudowany jest w oparciu o dwurdzeniowy procesor Rockchip 3188 zaprojektowany w architekturze ARMv7. Jednostka obliczeniowa charakteryzuje się nominalnym taktowaniem 1,6 GHz. Na każdy rdzeń procesora przypadają dwa rdzenie układu graficznego Mali-400 MP4.

  3188 jest czterordzeniowy. a taktowanie to chyba 1,8 GHz a nie 1,6.

 5. Marek_C pisze:

  Modemy zewnętrzne generalnie dość mocno nagrzewają się i chyba dlatego bateria trzyma tak krótko. Może na innych modemach, albo przy bliższej odległości do stacji bazowej będzie lepiej z tym czasem pracy?

 6. jajos pisze:

  no ładnie, ładnie… ponad rok czekałem na coś takiego
  cztery jajka i aero 🙂

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Szkoda tylko, że na zewnętrznym modemie bateria jest tak mocno obciążona. Z drugiej strony lepiej mieć 3G na 1,5h, niż nie mieć wcale. 😉

Leave a Reply


reklama