REKLAMA TP
, Platinet/Omega Tablety Testy

Test: Omega MID7108 – nieduży tablet z IPS za mniej, niż 360 złotych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Jedna odpowiedź do “Test: Omega MID7108 – nieduży tablet z IPS za mniej, niż 360 złotych”

 1. Joanna pisze:

  Ja mam od prawie roku, prócz tego że wszędzie chcą mi wymienić szybkę za 300 zł (pękła) to jest świetny. Działa bez zarzutów.

  + nie zacina się
  + dotyk działa na 5/5
  + szybko łączy się z internetem

  – słabo wytrzymała bateria
  – szybko się grzeje

  Jestem zadowolona z posiadania takiego tableta, na swoją cenę jest super, mogę czytać na nim książki, korzystać z facebooka (nie zacina się przy tym) 🙂 radio posłuchać można też bez zarzutów. Najbardziej daje się we znaki to że się tak grzeje i musi być prawie cały czas na ładowaniu.

 2. Kamcio000000 pisze:

  nie polecam kupna tego urządzenia gdy pierwszy raz kupiłem tableta omega mid7108 zawiodłem tablet w odległości jednego metra od routera osiągał 1 do 2 kresek zasięgu, to nie wszystko po miesięcznym użytkowaniu pod ekranem pojawiła się plamka o średnicy mniej więcej 2mm następną wadą był problem w ładowaniu urządzenia a na koniec pojawił się problem z ekranem jedna jego część była jaskrawo jasna zaś druga ciemna i rozmazana, postanowiłem więc że zareklamuje tableta. Serwis nie odpowiadał przez 2 tygodnie lecz po 3 tygodniach przyjechał kurier który odebrał paczkę i zawiózł ją prosto do serwisu. Po kolejnych 3 tygodniach przybył do mnie nowy egzemplaż ty razem z początku było wszystko ok ale po 2 miesiącach wystąpiła ponownie usterka ekranu. Byłem zawiedziony ponieważ myślałem że nic się już nie wydarzy, kolejny raz postanowiłem zareklamować urządzenie ale tym razem na odebranie telefonu od serwisanta czekałem 2 miesiące teraz czekam na kuriera…. ( : większość z wasz pewnością kupując takie urządzenie sugeruje sie parametramie ale pamiętajcie żeby spojrzeć na producenta i poczytać opinie pzdr

Leave a Reply


reklama