REKLAMA TP
, Acer Tablety Tablety 2w1 Windows 8

Acer (nie)oficjalnie prezentuje Iconia W3 – tablet 8″ z Windows 8 (pokaźna galeria)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Acer (nie)oficjalnie prezentuje Iconia W3 – tablet 8″ z Windows 8 (pokaźna galeria)”

 1. Paweł pisze:

  Aż się prosi o rysik….

 2. Azawakh pisze:

  Zgadzam się. W Acerze jest potencjał i to nie mały szczególnie gdy poznłem na żywo Iconię Tab W700, która w moich oczach wymiotła iPady i wszystko inne z czym miałem do czynienia. g
  Genialny sprzęt! W moim odczuciu Acer wypłynie na Windows8Pro jak Samsung wypłynął na Androidzie ze swoją serią Galaxy S.

 3. Darks pisze:

  Oj, uwierz mi @Azawakh, że ja byłbym tego jeszcze bardziej ciekaw – już widzę takie kompaktowe centrum szybkiego reagowania na wypadek niespodziewanych awarii w robocie. Niestety, jakoś nie mam pomysłu jak miałbym używać klasycznych okienkowych programów na tak małym ekranie i to bez użycia myszki/klawiatury – jedynie goły paluch.

  Acer jest firmą cholernie niedocenianą. Dawniej zaliczali regularne wtopy, ale od 2008 roku naprawdę robią bardzo dobry sprzęt. Zaliczają o wiele mniej wtop niż np. Asus czy Dell. Ich produkty są zwykle o 20% tańsze niż porównywalny sprzęt konkurencji, ale tak czy siak wygrywa stereotyp, że Acer, to syf pokroju Manty, Mediona czy Goclevera.

 4. Azawakh pisze:

  Jestem bardzo ciekaw nowego i mniejszego tabletu Acera. Moim zdaniem zapowiada się bardzo intrygująco i funkcjonalny ani mały ani duży. W sam raz. Ciekawe jak się będzie sprawował podczas codziennego użytowania? Moim zdaniem zapowiada się naprawdę ciekawie. Interesuje mnie jego cena, która ponoć ma nie być wyśrubwana jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych tabletów.

 5. Darks pisze:

  Samą konstrukcję systemu spartaczyli. Tak to jest, gdy za projektowanie biorą się ciecie od pseudo marketingu. Gdyby system zbudować na zasadzie znanej z linuksa (czyli interfejs systemu jest niejako ponad jego funkcjonalnością), to nie stanowiłoby problemu wpakowanie dwóch niezależnych interfejsów – w pełni kafelkowego, przygotowanego pod ekrany dotykowe oraz klasycznego. Wtedy faktycznie jest szansa aby sprzęt mobilny i stacjonarny były ze sobą zgodne, a jednocześnie prezentowały najwyższy poziom wygody.

 6. qwerty pisze:

  haha – ciekawe jak na 8” i W8 trafić w menu kontekstowe na pulpicie??? Rozwinięta Biblioteka, Ulubione, Komputer i Sieć dają bardzo wąską listę w którą mam problem trafić na 11,6” – M$ Pomyślał żeby w samym rozwinięciu zrobić szersze odstępy ale już w menu nie… podobnie ze wszystkim co wyskakuje po naciśnięciu prawego „klawisza myszy” – malutkie jak cholera… To jest największy problem W8 jak dla mnie… w ogóle pulpit to problem od zawsze – wywalić to w następnych wersjach systemu i będzie ok – cała reszta w tym systemie jest świetna.

Leave a Reply


reklama