REKLAMA TP
poniedziałek, 27 maja 2013, Arkadiusz Marcjanek

Lark FreeMe 10.1M - test tabletu 10" za mniej, niż 550 zł

Lark FreeMe 10.1M 10
Lark FreeMe 10.1M / fot. tabletManiaK.pl

0 odpowiedzi na “Lark FreeMe 10.1M 10”

 1. Emil pisze:

  Czyli jednym słowem szkoda kasy.

 2. Xymox pisze:

  Do autora testu: Czy jest gdzieś link do tych plików multimedialnych użytych w recenzji? Posiadam tablet z identycznym procesorem gdzie występuje efekt krótkiego syczenia (audio) co 2 sekundy podczas odtwarzania pewnych filmów. I nie jest to rzadki przypadek. Dystrybutor twierdzi że to taka cecha procesora Amlogic 8726 MX Meson6 04. Jak widzę identyczny jest ww tablecie.

  • Xymox pisze:

   PS. Oczywiście dźwięk jest poprawnie odtwarzany, tylko dodatkowo generowany jest ten „syczek”.
   Jest bardzo wyraźnie słyszalny. Trwa około sekundy i za około 2 sekundy się powtarza. Równo i metodycznie.

   • Xymox pisze:

    PS2. Głownie chodzi o plik z dźwiękiem AC3, bo tam są te problemy. System to również Android 4.1.1. Niestety brak edycji postu i dlatego takie 'drzewko'

    • Arkadiusz Marcjanek pisze:

     Potwierdzam. Testy zostały powtórzone. Nie wystąpiły żadne problemy z dźwiękiem AC3. Jest możliwość, że błędy które występują są związane z uszkodzeniem pliku, lub z wadliwym egzemplarzem.

     Pozdrawiam

     • Xymox pisze:

      Dzięki za sprawdzenie. To nie uszkodzony plik bowiem najpierw szukałem które to filmy tak reagują i następnie wyłoniłem że to ścieżka AC3 tak miesza. Sprawdziłem kilkanaście plików z AC3 i wszystkie generują ten szum. Pliki bardzo różnorodne co do jakości i wielkości.
      Też nie egzemplarz bowiem mam już drugi Plug Impact 2 i jest identycznie. Wpisy na FB Plug’a to potwierdzają. Serwis odpowiada że to wina tego procesora. Ale jak widać to marny wykręt.

    • Szymon Marcjanek pisze:

     Miałem okazję na wspomnianym tablecie sprawdzić kilka krótkich i długich plików wideo z audio kodowanym do AC3 – w każdym wypadku ścieżka była poprawnie odtwarzana. Nie słyszałem żadnych syków i trzasków, czy to na słuchawkach, czy korzystając z głośników. Pozdrawiam

 3. AAAAAAAAAAA pisze:

  „dwurdzeniowy procesor, układ graficzny Mali-400 MP”
  W sekcji Wydajność:
  „Jednostka obliczeniowa charakteryzuje się nominalnym taktowaniem 1,5 GHz i współpracuje z czterordzeniowym układem graficznym Mali-400 MP4.”

  Układem nie jest ani Mali-400 MP (jednordzeniowy), ani Mali-400 MP4 (czterordzeniowy) tylko Mali-400 MP2 (dwurdzeniowy).

 4. dana pisze:

  Tylko 550zł toż to prawie 200$ wolę droższe ale solidniejsze wykonanie

 5. tadek pisze:

  Ten szum co dwie sekundy tylko dobrze świadczy o tablecie
  Przepraszamy rozmowa jest nagrywana.

 6. Beata pisze:

  Tablet Lark x210.1M 8GB kupiliśmy córeczce na gwiazdkę. Byliśmy zadowoleni aż do czasu pierwszej reklamacji. Ładowarka nie ładowała, problemy ze stykiem. Wszystko było w porządku, złożyliśmy do firmy zapytanie; jak można dokonać reklamacji. Otrzymaliśmy dokładną instrukcję. Wysłaliśmy tablet do naprawy – przypominam – tylko z słabo kontaktującą ładowarką. Ku naszemu zdziwieniu odpisano nam, że naprawa będzie kosztowała coś ok. 150 zł i przesłano nam zdjęcie córci tableta z pękniętą szybką. Okazało się, że pomimo zapakowania w ze szczególną starannością w podwójne pudełko i opatrzenia naklejką cenna przesyłka wina jest po naszej stronie. Odesłano nam tableta a po obejrzeniu stwierdziliśmy, że odciśnięte jest tylko wewnętrzne pudełko. Dziwne prawda? Moim zdaniem ktoś uszkodził sprzęt w firmie obsługującej serwis gwarancyjny. Dlatego też przestrzegamy przed kupnem jakiegokolwiek sprzętu tej firmy. Dziecko nie ma prezentu, my wydaliśmy niemało pieniędzy i czujemy się mocno oszukani.


reklama