, Android Areny i porównania GOCLEVER Lark Pozostali Tablety Testy

Goclever Tab A73 czy Lark FreeMe 70.5?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

15 odpowiedzi na “Goclever Tab A73 czy Lark FreeMe 70.5?”

 1. Arrczi pisze:

  hehe, nawigacji brak! kolega wyczytał w necie, że trzeba pisać do producenta nawigacji o instalkę ;( Porażka sprzęt kupiony do nawigacji. Na DVB-T zjada baterię. Lepiej nie włączać jak w zasięgu nie ma gniazdka. Słaby dźwięk i dotyk. Bateria 3-4h. Wykonanie na plus nic nie skrzeczy. Wygląd przyjemny. Tyle wrażeń na gorąco. Pozdrawiam.

 2. Arrczi pisze:

  Witam, kolega właśnie odebrał Lark’a i testujemy. Kupił jako nawigację. Jak dotychczas jesteśmy pozytywnie zaskoczeni (Nic nie skrzypi i nie odstaje). Dużo dodatków, 2x mini-USB, ładowarka samochodowa, uchwyt do nawigacji (można użyć jak ramki do zdjęć), rysik. TV odbiera. Dotyk opóźniony. 7′ max do nawigacji. Koszt z przesyłką 270zł to nie majątek.

 3. robson pisze:

  Też wydaje mi się nie obiektywne testowanie tabletu z dvbt który jest na rynku od roku (lark) z tabletem opisywanym jako nowość z nowym procesorem. Bawiłem się oboma i powiem że A73 działa sprawniej niż 70.5. Ale bawiłem się nowym larkiem 70.2s na boxchipie A10 i nadroidzie 4.0 i jeśli chodzi o płynność działania i przeglądanie internetu to był z nich najlepszy a jednocześnie najtańszy -349zł… Widać że cena nie jest tu wyznacznikiem i bywa że tańsze ale lepiej dopracowane modele są poprostu lepsze…

 4. gienek pisze:

  Szymon został wywołany do tablicy;) Jak się na takie podejście zapatrujesz? Jak na razie zbyt pobieżnie i małownikliwe badania. Proponuję się lepiej przyłożyć do pracy;)

 5. gienek pisze:

  Właśnie właśnie, tak jak mówi „tryktronik” – test bez sensu.

  Należy zrobić porównanie tableciochów tak samo wyposażonych i przetestować dostępne funkcje i ich możliwości. Np. A73 i konkurencja.

  Podobnie te z GPS i DVBT na pokładzie czyli test obejmujący modele: Goclever T72 + Lark 70.5 + Trak tPad-7271. Poza GPS i TV, w którym firmowe oprogramowanie jest najwygodniejsze, obudowa najmniej skrzypi itp.

  Pozdrawiam

 6. Radek pisze:

  Lark 70.3GPS ma Navigo oficjalnie bez możliwości aktualizacji…

 7. tryktronik pisze:

  Dlaczego porównujecie tablet z DVB-T z tabletem bez niego? Moglibyście zrobić porównanie Lark Freeme 70.5 z Goclever Tab T72, Vedia TabTV oraz Overmax OV-TB-03 i pokazać jak spisuje się rzeczone DVB-T i nawigacja. Artykuł powstał w lutym, więc zapewne testy również robiliście w tym okresie. Powyższe tablety były dostępne na rynku znacznie wcześniej. Chcę zakupić tablet, który ma na pokładzie GPS i DVB-T, ale nigdzie nie znalazłem recenzji uwidaczniającej zwycięzcę chociażby dwóch z wymienionych powyżej tabletów.

 8. Szara pisze:

  Witam!
  Zdecydowanie polecam GoClever. Testowałam tydzień czasu każdy z nich- Lark wypada mizernie- problemy z pisaniem, skrzypi, nie jest dopracowany. Zaletami jest nawigacja i tv. Zaś GoClever jest wspaniałym rozwiązaniem za takie pieniądze- odczytuje worda, exela itp. Polecam A73!!!
  Pozdr!

 9. psemane pisze:

  Skoro znamy zwycięscę to proponuję jeśli to możliwe w drugim półfinale porównać np: Overmax OV-TB-03b i VEDIA Tablet 7”DVBT

 10. Szymon pisze:

  @bzzz: Informacje w tekście były aktualne w dniu publikacji powyższego wpisu – od tego czasu cena tabletu Larka spadła nieco w dół. Dlatego właśnie pod tekstem są aktualne ceny, weryfikowane każdego dnia. Pozdrawiam

 11. bzzz pisze:

  Mam pewne zastrzeżenia co do ceny Larka 70.5. Sam widziałem w supermarkecie takiego za 550, a na ceneo najtańszy kosztował 519zł więc dużo mniej niż podajecie.

 12. Szymon pisze:

  @Marcin Wojciechowski: To dobry pomysł i na pewno przyjrzymy się budżetowym 10″ – ich popularność rośnie z każdym dniem. Pozdrawiam

 13. Marcin Wojciechowski pisze:

  W związku z tym ciekawym porównaniem proponuję Redakcji przeprowadzenie testu i zrobienie rankingu tańszych tabletów 10″ importowanych do Polski z Chin.Patrząc na ich specyfikację odnoszę wrażenie, że stają się one coraz lepsze i ciekawsze oraz coraz bardziej doganiają markowe wiele droższe tablety. Za cenę około 850 złotych można bowiem kupić tablet z procsorem 1200 MHz, wyświetlaczem 9.7″ wykonanych w technologii IPS oraz 16 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart do 32GB.
  Myślę, że to ciekawa alternatywa. Na początek proponuję tablet Bmorn V99. Mam nadzieję, że redakcja przeprowadzi niebawem jego test.

 14. qwerty pisze:

  @up
  Da się ale to nie jest dobry pomysł… widziałem Samsunga Tab 7″ przerobionego w ten sposób ale precyzją nie dorównywał wacomowi…

 15. dekard pisze:

  a jak wypada Archos 70b do Goclever Tab A73? i czy zna ktoś aplikacje, która pozwala tableta z androidem „przerobić” na tablet graficzny, coś ala wacom?

Dodaj komentarz


reklama