, Android Asus Tablety

Asus Transformer Pad Infinity z dwoma procesorami do wyboru

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Asus Transformer Pad Infinity z dwoma procesorami do wyboru”

 1. Rafał pisze:

  Panie Pawle to znaczy że Asus Transformer Pad Infinity z dwurdzeniowy układem firmy Qualcomm – Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz będzie miał Wifi ? Jak tak to dobrze .

  • Paweł Gajkowski pisze:

   @Rafał tak jak napisałeś ta wersja z 3G/LTE, będzie posiadała również moduł WiFI. Wprowadziłem korektę do tekstu aby wszystko było jasne 🙂
   Pozdrawiam

 2. Adam pisze:

  Chciałbym zobaczyć test obu tabletów i tych z serii 300.

 3. Adam pisze:

  @Rafał:
  To jakaś kuriozalna decyzja producenta, chyba, że tablet byłby za drogi i nikt by nie kupował i byliby stratni? Nie wiem.

  Ja właśnie czekam na coś high-end z przysłowiowym „wszystkim”, bo szkoda mi kasy wywalać na sprzęt, który nie spełnia w całości moich wymagań.

 4. Rafał pisze:

  Jedynie Pad 300 z Tegrą 3 będzie miał WIFI/3G,LTE obudowa plastikowa i Tegra3 1,2GHZ T30L a ekran (1280 × 800) LED Backlight 178° wide viewing angle IPS panel, .A Transformer Pad Infinity, z ” 1920 × 1200 FHD Super IPS+ Tegra 3 1,6GHZ T33 z Wifi tylko . Drugi to Asusa Transformer Pad Infinity. z procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Krait Dual-core(4G/3G} a ten nie ma wifi a szkoda .

 5. Adam pisze:

  Ja oczekuję od tabletu:
  – 3G/4G/LTE + WiFi
  – USB 2.0 / 3.0
  – microSD/SD
  – bluetooth 2.0 / 3.0
  – Android 4.0
  – Tegra 3 lub równie wysokojakościowy układ
  – ekran 10.1″
  – 16GB/32 GB/64GB powierzchni dyskowej
  – Obsługa Flash (ale to mogę doinstalować przy Androidzie poprzez Google Play/Android Market
  – Mocna bateria

  I teraz zastanawiam się nad wyborem Transformer Pad Infinity, a Transformer Pad 300. Ogólnie ma być bardzo wydajny i mobilny, co oznacza, że musi posiadać mobilny internet i ten przez Wifi.

  @Paweł, co być zarekomendował?

  @Rafał,
  jak to nie posiada. W specyfikacji jest przecież: „Wifi/3G/ LTE”.

 6. Rafał pisze:

  Tylko jest szkoda że Asus Infinity z procesorem Qualcomm nie posiada WIFI , a z Tegra 3 ma tylko Wifi . Ten model z procesorem S4 byłby dobry chętnie bym kupił , ale nie ma Wifi następny nie wypał tej firmy Asusa . Wiem że S4 jest lepszy od Tegry 3 ,bo to S4 ma dwa rdzenie Cortex A15, a Tegra 3 Cortex A9 starego typu . Widać że obydwa modele Asusa to nie wypały będą , a szkoda że nie ma WIFI w S4.

 7. Adam pisze:

  „czterordzeniowy układ NVIDIA Tegra 3 T33 o taktowaniu 1,6 GHz” vs „najbardziej wydajny dwurdzeniowy układ firmy Qualcomm – Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz” – czy różnice w wyadjności jest jakaś zauważalna?

  Np. odtwarzanie filmów w FullHD tnie na którymś?

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Opierając się wyłącznie na wynikach benchmarków to Snapdragon bije na głowę prawie dwukrotnie obecny układ Tegra 3. Nie sądzę jednak, aby któryś z tych układów miał problem z odtwarzaniem filmów w FullHD. Biorąc jednak pod uwagę iż istnieje możliwość wyboru zdecydowałbym się na procesor firmy Qualcomm.

Dodaj komentarz


reklama