REKLAMA TP
, Newsy Tablety

Ranking tabletów – czerwiec 2013

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Ranking tabletów – czerwiec 2013”

 1. Radzi pisze:

  Większy zasilacz w ładowarce niż ten fabryczny da oczywiście efekt w postaci dużo szybszego naładowania baterii, jednak przy okazji spada żywotność (rzeczywista pojemność) takiej baterii. Nie wiem czy nadal jest problem z cenami albo w ogóle dostępnością baterii do tabletów, bo jeszcze niedawno lepiej było kupić nowego tableta niż nową baterię 😉 Jeśli godzicie się na spadek czasu pracy na baterii z np. 10 godzin, na 4 godziny po roku-dwóch intensywnego używania sprzętu, to można sobie kupić „szybszą” ładowarkę. Jeśli chcecie cieszyć się z żywotności baterii dłużej… lepiej ładować wolniej – takie reguły!

 2. RM pisze:

  Witam,
  Pytanie do Lapeno: I jak się sprawuje tablecik? też chce sobię takiego , o co chodzi z tą baterią ? Dzięki i pozdrawiam

 3. Lapeno pisze:

  Xperia Tablet Z – co jest z nim nie tak, że Waszym zdaniem „warto jednak poważnie rozważyć zakup tego urządzenia”. Brzmi tak, jakbyście odradzali. Proszę o info jak najszybciej.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Warto rozważyć zakup pomimo wysokiej ceny. 😉 Sam tablet jest bardzo ciekawy. Jeśli jesteś ciekaw naszej opinii, wstrzymaj się przez chwilę z zakupem – w ciągu najbliższych dni opublikujemy test Z-ki. Pozdrawiam

   • Lapeno pisze:

    Już za późno. Wczoraj kupiłem XTZ i generalnie jestem zadowolny, ale mam jedno „ale” związane z baterią i jej ładowanie.

    • 45-latek pisze:

     Zmień ładowarkę na mocniejszą to będzie się ładował szybciej. Oryginalna ma za niski amperaż.

 4. Dominika pisze:

  o widzę , ze Kiano coraz lepiej i wyżej w rankingach TabletManiaka. Super.

 5. SiPytnA pisze:

  Jak to są najczęściej kupowane tablety w Polsce, to tu jest portal o balecie mongolskim. To jakaś bzdura. Analitycy Ceneo nie mają wglądu w to ile się sprzedało, ale ile odsłon miał produkt. Ja sobie wiele razy porównywałem ceny Samsung Galaxy Note 10.1, ale go nie kupiłem. Czy autor tego rankingu może się wypowiedzieć? Dobrze wiemy, że takie statystyki sprzedaży prowadzi np. IDC czy Gartner, a nie jakieś Ceneo (bo kto im poda ilość sprzedaży, cha, cha ,cha). Źródłem raportów ilości sprzedaży może być tylko i wyłącznie producent lub jego dystrybutorzy, jeśli producent się na to zgodził i nie ma przedstawicielstwa w Polsce. Ten portal jako źródło wiedzy zaczyna być wątpliwy.
  Chyba, że tekst sponsorowany, to OK 😉

 6. zllonick pisze:

  25 Wh-jakie to jednostki?

 7. dalacher pisze:

  sony. xperia tablet z- bateria 6000 mAh?
  to przecież wytrzyma 10 godzin ciągłego przesiadywania w internecie.

Leave a Reply


reklama